روزهای پایانی سال و شلوغی خاص خودش در شهر و  کوی و برزن و روستا و مغازه و پاساژ  و هم در ادارات کاملا مشهوده اما من الان که دارم این پست رو مینویسم باور نمی کنم امروز 28 اسفنده و سال 97 داره لحظات آخرش رو سپری می کنه . شاید دلیلش اینه که امسال واقعا یه سال متفاوت بود برام ، یه سال پراز چالش و شلوغی  

هرچی بود ! خوب یا بد گذشت و شکر که میگذره .

سالی که پیش رو دارم یه سال بسیار متفاوتترخواهد بود برای من!  امیدوارم هرچی هست خیر باشه و پایان سال 98 وقتی برمیگردم به عقب راضی باشم و از تصمیمی که گرفتم پشیمون نباشم

امشب دو گروه مهمون داره از کرمان برام میرسه خودم و بچه هام از خوشحالی تو پوست خودمون نمیگنجیم . چند روزی رو اینجا و تهران به دیدن اقوام و آشنایان سپری میکنیم و ان شالله دسته جمعی باهم میریم کرمان و تا آخر تعطیلات اونجا خواهم بود

برای همه دوستان عزیزم که خاموش و روشن اینجا رفت و آمد میکنند آرزوی سلامتی ، سعادت ، خوشبختی و شادکامی میکنم و امیدوارم سالی سرشار از خیر و برکت و نیکی پیش رو داشته باشند

تعطیلات بهتون خوش بگذره

عکسی رو که در بالا مشاهده میکنید مربوط میشه به سبزه های عیدم که امسال سعی کردم خودم بکارم . از اوایل زمستون شروع کردم به جمع کردن هسته های لیمو ، پرتقال ، نارنج و نارنگی و اواسط بهمن ماه داخل خاک گذاشتم و در حال حاضر بالقوه یه نهال مرکبات به شمار میروند با نگاه کردن بهشون کلی ذوق میکنم و روحیه میگیرم انگار دارند باهام حرف میزنند . گرچه هنگام تحویل سال خونه نیستیم که سفره هفت سین رو بچینم و از سبزه های عیدم وسط سفره لذت ببرم

سال نو پیشاپیش برهمه شما مبارک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش رویت استراکچر اینفوگرافیک لحظه های معمارانه مباحث نوین در حسابداری و مدیریت جامعه القرآن الکریم استان همدان فیکوس لیراتا آریا دکور تبریز ویلم - سرویس تماشای آنلاین فیلم