1. رفت و آمدم به تهران زیاد شده به طوری که گاهی یه در میون تهرانم. هفته پیش پنجشنبه رو مرخصی گرفتم و عصر چهارشنبه راهی تهران شدیم . شب رو خونه خاله مهمونی بودیم . روز بعدش رفتیم خرید لباس برای بچه ها تا پاسی از شب تو پاساژا گشت و گذار کردیم و مختصری هم خرید کردیم . بس که دخترم تو خرید وسواس به خرج میده حوصلمو سر میبره. خاله عصر باهامون اومد خرید شام رو هم از قبل گذشته بود که اگه دیر رسیدیم گشنه نمونیم . وقتی رسیدیم خونه واقعا گشنه بودیم .دوشبی  رو که تهران بودیم خونه خودمون خوابیدیم اینقدر سرد بود که من تا صبح جون دادم روز جمعه که داشتیم برمیگشتیم خونه گرم شده بود 

2. آپارتمانمون کاملا تجهیز شده فقط مونده یخچال که اونم تو آپارتمان دخترمه گفتم به هم خونه ات ندا بده که ممکنه هر آن قرار باشه از اونجا بری به فکر یخچال باشه . دخترم از وقتی که فهمیده دارم میرم پیشش از خوشحالی تو پوست خودش نمیگنجه  روز زنگ میزنه  میگه مامان نمیشه  زودتر بیای .

3.دنبال یه هم خونه میگردیم برای جایگزینی دخترم  والا باید اجاره شش ماه باقی مونده رو بدیم که خیلی زوره . عزیزان تهرانی در صورتی که کسی رو میشناسند که دنبال خونه دانشجویی میگرده لطفا معرفی کنند 

4. اداره کل بازرسی همچنان روی شرکت ما زومه کارشناساشون تقریبا هر روز زنگ میزنند اون  هفته روز چهارشنبه زنگ زده گفته فلان مورد و فلان مورد رو برای سال 96 و 97 میخوام . گفتم این اطلاعاتی رو که شما میخوای کار حداقل ده روزه یه نیروی تمام وقته. آخر ساله و منم نیرو ندارم بذارم برای این کار !!! میگه  باشه اشکال نداره تا دوشنبه هفته بعد وقت داری!  امروز زنگ زده میگه به نتیجه‌ای رسیدی میگم آره سال 97 رو اینجوری محاسبه کردم بهتون میدم . میگه واااا  من که این شکلی نخواستم  باید اینجوری اطلاعات رو در بیارید . گفتم جناب . این اطلاعات رو که شما به این صورت و جزئی میخواهید نرم افزار به من نمیده من برای محاسبه همین اطلاعات دو روز کل کارم رو زمین گذاشتم تا تونستم به نتیجه برسم . میگه خانم فلانی از این به بعد اگه تو اطلاعات درخواستی ما سوال و شک و شبهه ای داشتی حتما زنگ بزن و سوال کن که وقت بیت المال رو بیخودی نگیری !!!! من الان واقعا نگران شدم شما گفتی دو روز وقت گذاشتی مااااااااااااااااااااا

میخواستم بگم الان این اطلاعات به چه درد شما میخوره که حدود 5 ماهه مدام به طرق مختلف از ما گرفتید فرداش مدل جدیدتر میخواهید بعد نگران وقت بیت المال هم هستید!؟؟؟؟؟ تا حالا بازخورد این اطلاعات چی بوده؟  یقه کدوم رو گرفتید؟ ؟؟

5. تو این شلوغی پایان سال برامون تو ساری دو روز گردهمایی گذاشتند و گفتند حضور همه مدیران اامیه. دیشب رفتم تو گروه  اداری که کل شرکتهای تابعه کشور عضو هستند کامنت گذاشتم که نامه دست ما نرسیده و آخر ساله و حجم کارها  زیاده گردهمایی رو بذارید اونور سال .بلکه ما رو معاف کنند!! امروز میزبان زنگ زده به معاون شرکت و گفته همین امروز  نامه رو فاکس میکنم فلانی (که بنده باشم) هم باید حضور داشته باشه . نامه فاکس شد منم معرفی شدم و  بلیط هواپیما هم صادر شد (7/8 ساعت هم نکشید از کامنت گذاشتنم تا معرفی شدنم به مازندران ) و بدین ترتیب از سه شنبه تا جمعه در خطه سرسبز شمال به سر خواهم برد. اگه تو گروه کامنت نذاشته بودم الان معاف بودم

چند دقیقه بعد از انتشار پست : بعداز مدتها اومدم نت !!! و گوشی گرفتم دستم که جواب محبت دوستان رو بدم . لپه گذاشته بودم برای قیمه بادمجون که بپزه  اومدم پستم رو نوشتم حواسم  پرت شد کل لپه جزغاله شد . اصلا به من نیومده نت اومدن 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Kim علوم تربیتی آموزش خیاطی و طراحی شرق تهران سیستان فیلم گلفا چت|چت گلفا|چت فارسی|الهه جونم دوست دارم کارت ویزیت - بنر - تراکت - طرح لایه باز دانلود آهنگ جدید گل سر سبد